Кримінал Люди

В Отинійському ліцеї старші учні відшмагали ременями першокурсників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Інцидент трапився в ніч  з 21 на 22 січня в гуртожитку ліцею.

Днями Коломийський міськрайонний суд розглянув чотири справи про вчинення булінгу учнями Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій № 4, пише Курс.

До теми: У Коломиї батьки, вчителі та психологи радилися, як боротися з булінгом (ВІДЕО)

Третьокурсників Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій № 4 притягли до адмінвідповідальності за ч. 2 ст. 173-4 Адмінкодексу України.

В ніч з 21 на 22 січня в гуртожитку ліцею учні третього курсу побили першокурсників ременем по м’якій частині тіла.

“Була заподіяна шкода психологічному здоров’ю потерпілих”, – костатував суд.

В судовому засіданні порушники свою вину визнали.

Ухвалою суду двом учням обрали адміністративне стягнення у виді громадських робіт на строк 40 годин та судового збору в сумі 384 грн 20 коп. в дохід держави, а до двох інших застосовано захід впливу для неповнолітніх – попередження.

До теми: Кривдник або жертва. Чи зможе новий закон зупинити булінг у школах

Нагадаємо, 16 січня, Президент Петро Порошенко підписав законопроект, який визначає поняття “булінг” та вводить адміністративну відповідальність за нього.

Закон визначатиме булінг як «моральне, або фізичне насильство, агресія, у будь-якій формі, або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам, що мають ознаки свідомого жорстокого ставлення». Конкретне визначення цього злочину значно полегшить роботу поліції.

Майже 70 % дітей були або жертвою, чи свідком цькування у школах. Новий законопроект вводить штрафи не лише кривдникам, а й вчителям, які приховують булінг. За приховування випадків булінгу в школі, вчителів та директорів планують штрафувати на суму від 340 до 3400 гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.