Кримінал

У Франківську начальник обласного управління держпраці зменшив штраф будівельній фірмі у 270 разів – СБУ проводить перевірку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Інспектор склав акт, де зафіксував порушення – розмір штрафних санкцій становив 1 005 210 грн. Однак начальник обласного управління держпраці виніс постанову про накладення штрафу на ТОВ “ФІЛ-БУД” у розмірі 3 723 грн. 

СБУ підозрює, що начальник обласного управління держпраці незаконно зменшив штраф будівельній фірмі у 270 разів. Про це пише Курс з посиланням на ухвали Івано-Франківського міського суду.

Працівники УСБУ в Івано-Франківській області отримали інформацію стосовно можливого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Встановлено, що інспектори обласного Управління Держпраці з 6 до 12 червня перевіряли об’єкт незавершеного будівництва в Угорниках, яке веде ТОВ “ФІЛ-БУД”. Інспектори відібрали пояснення у дев’яти працівників, які виконували роботи на об’єкті. Ті зазначили, що здійснюють роботи без належного оформлення та отримують “зарплату в конверті”.

Після перевірки інспектор склав акт і зафіксував порушення. Розмір штрафних санкцій за ці порушення становить 1 005 210 гривень. Та начальник обласного управління держпраці виніс постанову про накладення штрафу на ТОВ “ФІЛ-БУД” у розмірі 3 723 грн, тобто зменшив розмір штрафу у 270 разів.

Досудове розслідування проводить головне управління Нацполіції в області. Наразі суд надав слідчим дозвіл на вилучення документів щодо перевірки на ТОВ “ФІЛ-БУД” з управління держпраці.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.