Кримінал

У Богородчанському районі єгері затримали військовослужбовця із вбитою козулею

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У ніч з 12 на 13 січня єгерська служба  ТзОВ «Верховина ДС» патрулювала мисливські угіддя Богородчанського району. Увагу єгерів привернув автомобіль Land Rover з емблемами організації «Правий сектор» та номерами ДУК.

За автомобілем спостерігали уже давно і не дарма, – у ньому знайшли тушу незаконно вбитого звіра, повідомляє прес-служба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. козулі

«За цим автомобілем ми спостерігаємо протягом трьох місяців. Машину часто бачимо у мисливських угіддях. Знаємо, що з неї ведеться полювання за допомогою спецзасобів. Але до сьогодні єгерській службі не вдавалося спіймати порушників, – розповідає Руслан Белюженко, директор мисливських угідь «Верховина ДС».

За порушниками єгері спостерігали протягом трьох годин. Про авто в мисливських угіддях повідомили поліцію. Після спостережень, мисливствознавці вирішили, що полювальники залишилися ні з чим та  випустили автомобіль з угідь.

Згодом у поліції повідомили, що машину затримали між Старими Богородчанами і селом Нивочин.  За кермом був 52-річний мешканець Калуша Микола Федьків. Чоловік представився військовослужбовцем. Він дозволив оглянути авто, повідомив про те, що в ньому є зброя.

При огляді працівники поліції у машині знайшли самця дикої косулі, застріленого з вогнепальної зброї. Затриманий Микола Федьків пояснив, що був у рейді, ловив порушників, стріляв у повітря, а косулю знайшов.

На чоловіка складено адміністративний протокол. Тушу звіра направлено у ветлабораторію для встановлення причини смерті.

Згідно з вимогами Закону України «Про мисливське господарство та полювання» притягнення порушника до відповідальності не звільняє його від обов’язку відшкодувати збитки. За незаконно добуту тушу самця козулі передбачена законом компенсація  у розмірі 40 тис. гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.