Кримінал

На Франківщині чоловіка знову судитимуть за зберігання 730 г макової соломки – апеляційний суд скасував виправдувальний вирок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті за апеляцією прокуратури апеляційний суд повернув справу на новий розгляд.

Виправдувальний вирок  Болехівського міського суду скасувала ухвала Івано-Франківського апеляційного суду за апеляцією прокурора Долинського відділу Калуської місцевої прокуратури. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Болехівський міський суд визнав невинуватим та виправдав 40-річного місцевого жителя, обвинуваченого за ч. 2 ст. 307 КК України.
“Як було встановлено органом досудового розслідування, обвинувачений незаконно придбав, зберігав з метою збуту, збував особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено, – макову соломку у великих розмірах (загальною кількістю в перерахунку на суху речовину більше 730 г)”, – йдеться у повідомленні.
Наразі прокурор у суді апеляційної інстанції довів, що рішення суду першої інстанції є незаконним. У зв’язку з чим рішення скасоване Івано-Франківським апеляційним судом, а кримінальне провадження скеровано на новий судовий розгляд.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.