Кримінал

«Треба було психіатричну бригаду викликати», – Халаменда про продаж франківського ринку за 5 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вже кілька тижнів в Івано-Франківську відбуваються змагання за центральний ринок, що на Дністровській. З одного боку – Ігор Халаменда, якого всі називають Бурою, а з іншого – підприємці, які намагаються лишитися невідомими.

«Репортер» раніше писав, що 25 жовтня, з місцевих новинних сайтів франківці дізналися, що центральний продуктовий ринок отримав нового власника. Тоді Бура заявив: «Це рейдерське захоплення».

13 листопада, у Єдиному державному реєстрі Мінюсту з’явилася інформація, що власником та керівником ТОВ «Торговий сервіс» є  Ігор Халаменда. Однак зайти у свій офіс на Дністровській, 5 він так і не зміг. Тоді на Халаменду вилили відро лайна, але він заявив, що «гівно – це до грошей».

А вже 14 листопада правоохоронці розпочали кримінальне провадження за заявою нібито нової власниці ТОВ «Торговий сервіс» Тетяни Казанцевої. Вона стверджує, що Ігор Халаменда у змові з реєстратором Шиловою шахрайським способом заволоділи 5 млн грн, які йому начебто заплатили за ТОВ «Торговий сервіс». Справу розслідує прокуратура Дніпропетровської області.

Халаменда, звісно ж, промовчати не зміг. Свої думки з цього приводу він опублікував на своїй Facebook-сторінці:

«Вже протягом декількох днів спостерігаю за цирком навколо центрального ринку. Банда асенізаторів вже чисто з глузду з’їхала.

Перша новина про 5 млн грн, за яку я нібито продав ринок насторожила мене задуматись. Можливо мені не в поліцію треба було звертатися, а психіатричну бригаду викликати. 5 млн, це +- 200 тис доларів. У мене тільки вікна в нових двох приміщеннях на 3,5 млн. Про натуральний камінь, мідний дах і ліфти я вже просто мовчу. А може аферисти таким чином мені натякають на суму, яку вони хочуть отримати аби вступитися з моєї фірми і моїх приміщень? То я їм повторюся, що я жодних переговорів з шахраями вести не буду!

Нещодавно мене знову розсмішили інформацією з їхньої сторінки про запуск опалення. Я вже не дивуюся тому, що вони моїми пелетами в моїй котельні, за яку я заплатив понад 50 тис дол роблять собі піар. Але те, що пост опублікований у Вінниці, свідчить що і піарщики теж напевно підчепили якусь хворобу…

Але сміх сміхом, а містом розгулюють бандити з психічно не здоровим настроєм. Напевно, таки напишу звернення в психіатричну лікарню і викличу 13 бригаду до Кальяна, Сухого, Гаріка і Вазеліна».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.