Кримінал

“Це рейдерське захоплення”, – Халаменда прокоментував ситуацію з ринком і розповів про погрози (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 29 жовтня, в прямому ефірі телеканалу “112 Україна” колишній власник ТОВ “Торговий сервіс” Ігор Халаменда вперше прокоментував захоплення франківського ринку.

Ігор Халаменда розповідає, що про зміну власників він дізнався у четвер ввечері, коли до нього зателефонував реєстратор з Івано-Франківської області й спитав, чи в нього все нормально з фірмою, пише “Репортер“.

“Вони сказали мені: подивись у реєстр, вашу фірму продано, – каже Халаменда. – Ми почали в п’ятницю виясняти, що трапилося, виявилося, що реєстратор Шилова переоформила на громадянку, яка мешкає в Донецькій області, в селі Андріївка, на Казанцеву Тамару”.

За словами Халаменди, його співробітники відчувають тиск, а його водія викинули з машини посеред міста.

“Я розумію, що це натуральне рейдерське захоплення фірми, – каже Ігор Халаменда. – Ми звернулися в правоохоронні органи Івано-Франківська, зараз розпочата кримінальна справа про підробку документів. Співробітникам моєї фірми погрожують розправою, змушують їх виходити на роботу”.

Ігор Халаменда каже, що зараз у кабінетах сидять люди в балаклавах, зі зброєю, а директором призначили людину, якої ніхто досі не знав з працівників.

“Воно погрожують співробітникам фірми, моїм близьким – жінці, дітям, – каже колишній власник підприємства. – Вони думають, що я не буду ніяк діяти. Я буду звертатися у всі можливі інстанції, щоб відстояти свої права як власника підприємства”.

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року “Торговий сервіс” заявив про спробу рейдерського захоплення. Поліція у Івано-Франківську розслідує підробку документів щодо центрального ринку. Новий власник Туяхов стверджує, що жодного захоплення не відбувалось і не відбувається, а підприємство працює в штатному робочому режимі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.