Відео Кримінал

“Гівно – це до грошей”, – Халаменда про ситуацію з ринком (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Власник ТОВ “Торговий сервіс”, яке орендує центральний ринок Івано-Франківська, Ігор Халаменда разом зі своїм юристом Тарасом Жарським прокоментували ситуацію щодо ринку.

Жарський наголосив, що станом на сьогодні офіційним і єдиним законним власником ринку є Ігор Халаменда. Однак склалася така ситуація, що він з певних причин не може здійснювати господарську діяльність, пише “Курс”.

За словами юриста, першим фактором захоплення ринку є “абсолютна недобросовісність у діях правоохоронних органів”. У суботу, коли на центральному ринку зійшлися дві сторони та Ігоря Халаменду не пускали в адміністративне приміщення, правоохоронці були бездіяльними. Вони не брали до уваги надані юристами документи.

“Другий фактор – за пропозицією поліції, щоб представники обидвох сторін покинули територію продовольчого ринку. На сьогоднішній день представники компанії ТОВ «Торговий сервіс» є відсутніми на ринку. Однак, за оперативною інформацією, на ринку далі працюють невідомі особи, які не мають жодних підстав здійснювати будь-яку діяльність на цій території”, – зазначив Жарський.

Він ще раз наголосив на бездіяльності правоохоронних органів: “Складається враження, що хочуть затягнути процес. Нам достойменно невідомо, для чого це робиться. Можуть бути різні варіанти розвитку подій. Можливо, це буде ще одна підробка документів. Ми навіть приблизно не можемо спрогнозувати ситуацію”.

«Я думаю, що поліція співпрацює з цими асенізаторами. Пів року назад ті ж люди облили Олександра Шевченка. Ці ж люди організували таке ж зі мною», – сказав Ігор Халаменда.

Рейдери центрального ринку в Івано-Франківську потрапили в “люди тижня” (ВІДЕО)

“Я думаю, що вони або заінтересовані, або мають якусь іншу мету. Я не можу зрозуміти їх поведінку”, – додав Халаменда про дії правоохоронних органів.

Він зазначив, що не буде повертати ринок силовим методом.

«Я не буду силовим методом повертати офіс. Я буду офіційним способом… Я думаю, якщо правоохоронні органи в Івано-Франківській області на це не зреагують, я думаю, що в нас ще є влада на Україні, яка поставиться до цього адекватно і розбереться в ситуації», – зазначив Ігор Халаменда.

Він також зауважив, що знає нападника, який облив його нечистотами у суботу ввечері:

«Ми знаємо організаторів, хто облив, – Кальян Ярослав… – заявив Халаменда. – Я звертаюсь до цієї людини, яка облила мене гівном. Мало облили, бо гівно – це до грошей. Можете облити ще пару раз. Я ставлюся до цього по-філософськи».

Крім того, він звернувся до підприємців, щоб не платили новим власникам. При цьому жодні кошти за комунальні послуги чи інші платежі в міський бюджет не надходять.

«Я є офіційним власником, а невідомі особи безпідставно збирають на ринку гроші. Думаю, місто мало би зреагувати. Це або “вимагатєльство” доброчинне, або рекет. Я звертаюся до підприємців – не платіть бандитам гроші», – закликав Халаменда.

Ігор Халаменда про розвиток ситуації довкола ринку:

Geplaatst door КУРС op Maandag 18 november 2019

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року “Торговий сервіс” заявив про спробу рейдерського захоплення. Поліція у Івано-Франківську розслідує підробку документів щодо центрального ринку. Новий власник Туяхов стверджує, що жодного захоплення не відбувалось і не відбувається, а підприємство працює в штатному робочому режимі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.