Гроші

У Франківську цього року відремонтують 17 вулиць – передбачено понад 70 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Управління капітального будівництва у 2019 році відремонтує 17 вулиць на які передбачено понад 70 млн грн.

Про це під час оперативної наради у міського голови у вівторок, 19 лютого, повідомив керівник управління Роман Галіпчак, пишеРепортер.

За його словами, цьогоріч роботи розпочнуться на вулиці Івасюка, Стуса (пішохідна зона), Галицькій, Гузара, Бельведерській та Петлюри.

«На ремонт вулиць Крайківського, Снігуровича, Барнича і Озаркевича нині виготовляють проектну документацію», – додає чиновник.

Також цього року планують завершити ремонт Вовчинецької і Військових Ветеранів.

«На Вовчинецькій роботи ще тривають. Залишилось завершити облаштування тротуарів, організацію дорожнього руху та виправити недоліки, які з‘явилися пімля зими. Думаю, до червня роботи завершимо», – каже Роман Галіпчак.

Щодо ремонту міжбудинкових проїздів, то у 2019 візьмуться за двір на Галицькій, 132, Гузара, 7А, Бельведерській, 12-16, Івана Павла ІІ, 12.

Нагадаємо, на капітально відремонтованій вулиці Хмельницького у Франківську знову ями – її переасфальтують за гарантією. Також у  Франківську шукатимуть 200 мільйонів на ремонт вулиць Івасюка та Автоливмашівської.

А департамент житлової, комунальної політики та благоустрою цьогоріч планує взятися за капітальний ремонт на п’яти вулицях. Найбільше грошей – 7 млн грн – заклали на Івана-Павла ІІ. 6,6 млн грн передбачили на капремонт вулиці Мазепи (від кільця Набережної до Гурика), 4,6 млн грн – на капремонт Петрушевича, ще по 1,5 млн грн – на Крушельницької та Курбаса. Щоправда, коли візьмуться за ремонт і коли його закінчать, наразі невідомо.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.