Гроші

Переваги купівлі житла від забудовника

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Власне житло – це заповітна мрія багатьох українців. Своя квартира є запорукою комфорту, затишку та душевного спокою. Вона надає значні можливості для планування майбутнього. Придбати таке житло можна на вторинному ринку нерухомості. Втім, тамтешні варіанти не завжди задовольняють потреби покупців. А от квартири в Крюковщині від забудовників є найбільш популярним житловим об’єктом останнім часом. Особливо відчувають в них потребу молоді сім’ї.

 

Зручність та мінімум витрат

Квартира в новобудові – це чудова можливість почати нове життя з турботою про своїх нащадків. Під час купівлі такого житла можна скористатися вигідними кредитними пропозиціями від різноманітних банків. Такі кредити називаються іпотечними. Вони мають мінімальні відсоткові ставки. Втім, така можливість є не єдиним плюсом купівлі квартири в забудовника.

Інвесторам у нову нерухомість непотрібно додатково витрачатися на ремонт проводки, заміну водопровідних труб та інші роботи. В даному випадку покупець отримує квартиру з сучасною сантехнікою. Будівництво житлових комплексів у надійних забудовників відбувається з дотриманням усіх необхідних стандартів та заходів безпеки.

Зазвичай сучасні новобудови розташовані в околицях міста. Таке розташування робить житло зручним та комфортним. Мешканцям не доведеться страждати від пилу, міської суєти та шуму. Новенькі будинки мають чудову інфраструктуру. В безпосередній близькості від об’єкту розташовані дитячі майданчики, заклади освіти та охорони здоров’я, магазини, торгівельні центри, транспортні зупинки та розв’язки, які дають можливість швидко дістатися до будь-якої точки мегаполісу.

 

Інші переваги житла в новобудовах

У новій квартирі власники можуть реалізувати будь-які дизайнерські ідеї та плани. Таке житло – це ідеальне полотно для втілення різноманітних бажань. Квартиру можна оформити у мінімалістичному стилі чи оздобити багатьма декоративними елементами. Якщо обговорити свої ідеї разом з професійним дизайнером інтер’єру, можна узгодити досить цікавий проект, результат якого цілком задовольнить власника житла.

Основна перевага житла в новобудові – це прийнятна ціна. У більшості випадків квартири від забудовника коштують дешевше, аніж нерухомість на вторинному ринку. До того ж, покупці можуть придбати житло у розстрочку на досить вигідних умовах. Але потрібно пам’ятати про обов’язковий перший внесок та нараховані відсотки.

Придбання квартири в новобудові стане чудовим способом відкрити нову сторінку в своєму житті. Наявність власного житла додасть впевненості, яка так необхідна задля досягнення успіху в житті.

Comments are closed.