Гроші

Найкращі учні Франківська отримали стипендію місьради – по 500 і 1000 гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 12 лютого, на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради було прийнято рішення про призначення стипендій найкращим учням міста.

Стипендії будуть призначені для найкращих учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців позашкільних закладів і студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, пише Курс.

«Стипендіатами міської ради щороку стають обдаровані молоді франківці, які навчаються у школах, позашкільниих закладах, а також професійних училищах. Цьогоріч 23 особи отримуватимуть щомісячно 500 грн, ще 17 – 1000 грн. Підтримуємо тих, завдяки кому про Франківськ заговорять не лише в Україні, а й за її межами», – повідомив мер Руслан Марцінків.

КУРС писав, що цьогоріч стипендії міськради отримають 40 школярів – удвічі менше, ніж минулого року.

Як пояснив директор Департаменту освіти і науки Ігор Максимчук, освітні заклади подавали заявки про  нагородження найкращих учнів стипендіями на 2019 рік. В Департаменті матеріали опрацювали і винесли на колегію.

«Таємним голосуванням із 48 претендентів було визначено 40 найкращих учнів, які отримуватимуть стипендію», – повідомив Максимчук.

Рішення колегії затвердила сесія міськради.

Список учнів, які отримали стипендії міськради на 2019 рік, – тут. 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.