Гроші

Івано-Франківщина – друга серед областей за приростом промислової продукції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У 2018 році, порівняно з 2017, індекс промислової продукції в Івано-Франківській області склав 110%. Це друге місце серед областей України.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів приріст промислової продукції становив 5,5%, у тому числі в добуванні сирої нафти та природного газу – 5,2%, інших корисних копалин та розробленні кар’єрів – 12,7%. Про це інформує головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Серед підприємств переробної промисловості, найбільший приріст продукції спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (в 1,9 раза), харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 15,8%). У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря збільшення склало 9,5%, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів – 5,5%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 4,6%, машинобудуванні – 3,7%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – 2,9%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – 2,2%.

Водночас на 6,2% зменшився випуск продукції у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції у 2018 році склав 109,5%. Електроенергії виробили на 10,2% більше, ніж минулого року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.