Гроші

Франківських підприємців запрошують на тренінг і ярмарок з лізингу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» у співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» проводить тренінг (навчання) для представників малого й середнього бізнесу та місцевих органів влади з економічних питань: «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарок лізингових компаній».

Захід відбудеться 14 березня у готелі «Надія», початок о 10.00. Участь – безкоштовна, пише “Репортер”.

Коротко про предмет тренінгу.

Сучасний світ вимагає більш ефективних методів ведення бізнесу. Для того, щоб організувати будь-яке виробництво товарів, надання послуг, виконання робіт або розширити масштаби вже розпочатої справи, потрібні певні витрати. Отримати у своє розпорядження нові робочі машини, обладнання можна двома способами – придбати чи взяти в оренду. Придбання тих чи інших потужностей можливе тільки тоді, коли покупець має достатні власні кошти або одержить довгостроковий кредит у банку.

Більшість суб’єктів підприємницької діяльності в Україні не можуть ні виділити кошти для інвестицій, ні взяти в кредит. Причина  – відсутність  застави, та дуже жорсткі умови кредитування банками. Тому одним із найбільш ефективних і гнучких інструментів для підприємців стає лізинг.

Лізинг надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому, закуповувати обладнання, машини, основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, знижувати податкові та оперативні витрати.

В Україні доступ до фінансування став однією з найбільших перешкод для розвитку малого та середнього бізнесу. За оцінками Німецької консалтингової групи в Україні дефіцит фінансування малого та середнього бізнесу становить 9.3 млрд євро.

Власне, лізинг особливо добре забезпечує підтримку малому та середньому бізнесу, адже став надійною та адекватною формою фінансування довгострокових інвестицій. Лізинг – залишається вкрай популярним інструментом фінансування в розвинених країнах. Наприклад, 43% малого та середнього бізнесу фінансують бізнес через лізинг в Європейському Союзі та 8 з 10 в США.

Презентації та доповіді на тренінгу будуть акцентовані на практичних питаннях та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому будуть корисними для тих, хто зацікавлений у наступному:

– Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.

– Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

– Юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу? Оподаткування.

– Практичні поради: як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?

– Як обрати надійну лізингову компанію?

На тренінг запрошують усіх зацікавлених – підприємців, ЗМІ, блогерів. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/Stanislav_13032019. Про участь буде підтверджено кожному учаснику особисто.

Паралельно з лекціями та презентаціями відбудеться «Ярмарок лізингових продуктів». На ярмарку будуть представлені провідні компанії галузі – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців».

З усіма питаннями просять звертатися до Василя Павлишинця, менеджера ВГО «НАСДСУ»: 097 937 88 66, doradaukraine@gmail.com

Comments are closed.