Світ Фото

Коли любов понад усе: як власниця 32 мопсів поборола рак, бо боялася їх залишити

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Іноді продовжити боротися і йти до кінця нас змушує лише одне – любов та відповідальність за тих, кого ми приручили. Так сталося і у випадку з британкою Беккі Дрейк.

У лютому 2017 Беккі отримала невтішний діагноз – рак кишечника, пише The Mirror. Та тоді перше, про що вона подумала, – благополуччя 32 мопсів, про яких вона піклується, пише УП.

Земля пішла з-під ніг. Смерть не була варіантом, тому що я була потрібна своїм собакам. Мопси – це моя пристрасть. Вони – найдивовижніші творіння, і я присвятила своє життя, щоб піклуватися про них та робити їх щасливими. Я стикнулася з раком і мусила побороти його, чого б мені це не коштувало“, – ділиться Беккі.

Любов до мопсів зародилася у жінці ще з тих пір, коли батьки подарували їй щеня Фатіму на 30-річчя. Фатіма привела виводок і Беккі почала показувати її собак на щорічному кінологічному заході Крафтс.

Читайте: У відпустку з твариною: що треба знати прикарпатцям, аби взяти домашнього улюбленця з собою

Але вона була здивована філософією тваринників “перемогти будь-якою ціною”. Це підштовхнуло жінку на те, щоб почати піклуватися про бездомних та хворих мопсів. Вона переїхала у будинок, щоб мати можливість розмістити там собак. Любов до них стала ключовою у питанні підтримки сили духу. Беккі зробили операцію, потім вона пройшла променеву терапію та двічі – хіміотерапію. Один із собак на ім’я дядько Макс чекав на Беккі протягом 9 днів, поки вона не повернулася з лікарні.

Мені було дуже боляче, але мої собаки дали привід встати з ліжка і зосередитись. Вони були дуже покірними, коли я приїхала додому, бо відчували, що зі мною не все гаразд“, – каже жінка.

У серпні 2017 року Беккі закінчила лікування і з цієї нагоди зробила собі татуювання на нозі у вигляді мопса у конусі морозива. Беккі перемогла рак, та її Фатіма після 5-річної боротьби з також ж хворобою, померла.

Надобраніч, Фатіма, моя королева, моя найкраща подруга, мій світ, мій перший мопс, сенс того, ким я є“, – написала жінка в Іnstagram через кілька днів після смерті її улюбленця.

Читайте: Куди подіти хвіст, – де франківцям можна прилаштувати тварин на час відпусток (ФОТО)

Тепер Беккі шукає кошти для того, щоб знайти ліки від раку як для людей, так і для тварин. За жінкою в Instagram стежать 367 тисяч підписників, її підтримують пожертвами люди з усього світу. Вона продає календарі з фотографіями мопсів, футболки та інші товари, щоб покрити ту суму, яка їй потрібна, щоб піклуватися про хворих тварин – 25 тисяч євро щороку.

І хоча Беккі знайшла нові будинки для багатьох мопсів, найстарші та слабкі собаки залишилися з нею.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.