Відео Люди Фото

У Калуші гасили пожежу на олефіновому заводі ТОВ «Карпатнафтохім» (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 12 січня, о 21:08 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на Олефіновому заводі ТОВ «Карпатнафтохім».

На даний час відбувається факельне горіння пірогазу. Інженерним персоналом перекрито засувки з подачі газу, інформує прес-служба Управління ДСНС в області.

Інженерним складом об’єкту заборонено здійснювати гасіння, підрозділи за допомогою лафетних стволів здійснють охолодження сусідніх будівель. Від Управління ДСНС в області залучено 18 одиниць техніки та близько 90 чоловік особового складу. Потерпілих нема.

На місці задіяно 50 поліцейських, йдеться як про керівництво районного відділу, так і про слідчих і групи реагування патрульної поліції, повідомляє прес-служба нацполіції.

За останніми даними, які повідомив “Вікнам” міський голова Ігор Матвійчук з місця пожежі, на виробництві поліолефіну ТзОВ “Карпатнафтохім” загорілося пальне. Викидів небезпечних речовин в повітря немає.
Жодної загрози для Калуша пожежа не становить, підкреслив міський голова. Також Ігор Матвійчук офіційно підтвердив: постраждалих від пожежі нема

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.