Люди Фото

На Прикарпатті запрацював ще один дитячий будинок сімейного типу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Від 15 березня в Городенківському районі зафункціонував дитячий будинок сімейного типу, який переїхав з Полтавської області.

Сюди на виховання та спільне проживання влаштовано шістьох дітей. Ними опікуються батьки-вихователі Василь Васильович та Світлана Анатоліївна, інформує прес-служба Городенківської РДА.

Ці діти різного віку, світосприйняття та статусу, проте всім їм усміхнулась доля — вони мають сім’ю у стінах нового дому, розвиваються та формують правильне бачення життя, відчувають любов.

Житловий будинок, в якому проживатимуть діти, придбаний в 2018 році за кошти виділені з державного бюджету Городенківському району для розвитку сімейних форм виховання дітей, зокрема дитячого будинку сімейного типу.

В будинку є шість спальних кімнат, два санвузли, кухня, гостинна, хол, гардеробна кімната, кладова,  підвал, гараж,  балкон. Тобто усе потрібне для комфортного і затишного проживання дітей та батьків-вихователів.

Згідно статистичних даних, на первинному обліку Служби у справах дітей Городенківської райдержадміністрації  перебуває   60 дітей з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 52  дітей — а це майже 87% влаштовані в сімейні форми виховання.

Функціонування ДБСТ в районі дасть можливість більшій кількості дітей реалізувати своє право на проживання і виховання у сімейному оточенні. Зазначимо, що сьогодні в районі є дві прийомні сім’ї, в яких виховується четверо дітей, ще двоє дітей, вихідців нашого району, влаштовані в прийомні сім’ї Рожнятівського району та Калуша, ще четверо дітей влаштовані в ДБСТ Калуського району та селища Верховина.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.