Люди Фото

Атовець підняв в Антарктиді прапор 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На одній із скелястих вершин в Антарктиді учасник бойових дій на Донбасі, львівський журналіст та мандрівник Андрій Мочурад підняв прапор 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади ОК «Захід».

Львів’янин вже другий місяць перебуває в Антарктиді на станції «Академік Вернадський».

Туди журналіст поїхав, аби зробити документальний фільм про роботу та життя українських науковців-дослідників на Південному полюсі планети.

До теми: Маркіян Прохасько: «Не хотілось би просто констатувати факт, що побачив пінгвіна»

Крім того, на полюс повіз і прапори бригад, аби так вшанувати героїв. З собою Андрій Мочурад повіз прапори морської авіації Військово-морських сил України, 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

«Минає другий місяць подорожі. У Антарктиді зараз літо. І українська експедиція станції «Академік Вернадський» працює дуже інтенсивно. Зокрема, ми піднімались на скелі з метеорологами, аби встановити метеостанції. Підйом був досить легким для підготовлених людей. За декілька годин ми дістались до місця. Саме тут, у оточенні просто космічних по красоті краєвидів, я вирішив розгорнути прапор наших закарпатських гірських штурмовиків! До слова, багато вершин тут досі не мають назв. Можливо, варто було б ініціювати процедуру присвоєння ним імен на честь наших українських героїв? – повідомив учасник АТО Андрій Мочурад під час зв’язку, пише Закарпаття онлайн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.