Авто

На Яблуницькому перевалі випав сніг – дорожники області повідомляють про жовтий рівень небезпеки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На 5:00  2 січня дороги державного значення Івано-Франківської області за винятком Яблуницького перевалу були сухими, з чорним покриттям.

На Яблуницькому перевалі  минулої доби випав сніг – три одиниці техніки працювали для ліквідації слизькості на дорозі. Служби використали 28 т солі. 74 машини перебували в режимі чергування. Про це повідомляє служба автомобільних доріг в  області.

Удосвіта невеликий сніг випав на Вишківському перевалі.  У високогір’ї Карпат – до -8 °C, значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, є небезпека сходження лавин, можлива ожеледиця.  Явища мають жовтий рівень небезпеки.

Цими січневими днями до Прикарпаття прибуває чимало гостей, а зокрема й дорогами державного значення. Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області закликає всіх учасників дорожнього руху беззастережно дотримуватися Правил дорожнього руху. В умовах інтенсивного транспортного потоку треба бути особливо уважними при маневрах, на пішохідних переходах

Від початку нового року вже трапилося кілька аварій, внаслідок ДТП є травмовані та навіть, на жаль, загиблі. Тож просимо не нехтувати ПДР, дбати про власну безпеку та інших учасників дорожнього руху. Хай Різдвяні свята приносять тільки радість!

Comments are closed.