Авто Гроші

На Прикарпатті після ДТП троє посадовців сплатять штраф за неналежне утримання доріг

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У судовому реєстрі з’явилися постанови про притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне утримання доріг голову Крихівецької сільради, начальника «Івано-Франківського дорожньо-експлуатаційного управління» та інженера КП «Муніципальна дорожня компанія».

Всіх трьох посадовців суд притягнув до відповідальності за ст.140 ч.4 КУпАП та зобов’язав сплатити по 850 гривень штрафу. Тепер водії автівок, які потрапили у ДТП, можуть вимагати у винних відшкодування на їх ремонт, пише Курс.

Голову Крихівецької сільської ради Мирона Гаргата притягнуто до відповідальності після ДТП, що сталася  23 лютого на вулиці Мазепи у Крихівцях.

“Будучи посадовою особою порушив правила, норми та стандарти утримання вуличних мереж с. Крихівці, а саме не ліквідував зимову слизкість на вул. Виноградна в с.Крихівці, не забезпечив безпеку дорожнього руху, що призвело до ДТП о 11.15 год. 23.02.2019р. за участю транспортного засобу “Ford Transit Convect”, —йдеться у постанові суду.

Начальник філії “Івано-Франківське ДЕУ” ДП “Івано-Франківський облавтодор” Василь Іщенко визнаний винним в аналогічному правопорушенні через ДТП у селі Крихівці на вулиці Крихівецькій, яка сталася 20 лютого.

“Будучи посадовою особою порушив правила, норми та стандарти утримання ділянки дороги на вул. Крихівецька, а саме не ліквідував ямковість, що призвело до ДТП, пошкодження транспортного засобу “Опель Вектра”, — констатує суддя.

На розі вулиць Галицька – Калуське шосе  в Івано-Франківську, де у грудні трапилася ДТП, “ліквідувати ямковість” мав головний інженер КП “Муніципальна дорожня компанія” Богдан Куртяк.

З матеріалів справи вбачається, що ділянки доріг, де в грудні 2018 року стались дві дорожньо-транспортні пригоди, перебувають на гарантійному обслуговуванні ТзОВ “БК “ТрейдЗахідБуд”. Однак МДК надіслала до підрядника листи-претензії з відомостями дефектів на дорозі лише у лютому-березні 2019 року цього року. Тому за неналежне утримання дороги суд притягнув до відповідальності головного інженера МДК.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.