Війна

ЗСУ, ймовірно, взяли в оточення російське угруповання у Лимані – ISW

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ЗСУ ввечері 29 вересня, ймовірно, завершили оточення російського угруповання в районі Лимана на Донеччині. За деякими даними, українські військові зможуть взяти місто, якщо росіяни не отримають підкріплення. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), пише УП.

Українські війська, ймовірно, майже завершили оточення російського угруповання в Лимані. Вони перерізали критичні наземні лінії зв’язку (ГЛОКС), які підтримують російські війська в районі Дробишеве-Лиман, – йдеться в повідомленні.

За даними з російських джерел, на які посилається ISW, українські війська прорвали оборону в районі Ставок, за 10 км на північ від Лиману. Також перерізали дорогу Торське-Дробишеве, яка є останнім шляхом постачання та виїзду для окупантів, які утримують лінію на захід від Лиману. ЗСУ, ймовірно, атакують Лиман з трьох напрямків. Ворогу перерізали доступ до критично важливої дороги Сватове-Лиман, яка є основною наземною лінією зв’язку (GLOC), що підтримує російське угруповання в Лимані.

Читайте також: За минулу добу авіація України завдала 29 ударів по противнику

Як повідомляють російські військові кореспонденти, на яких посилається ISW, ситуація є “надзвичайно складною” для підрозділів БАРС-13 і 752-го мотострілецького полку 20-ї загальновійськової армії, які тримають оборону в районі Дробишевого і в Лимані.

За деякими даними ISW, без негайного підкріплення для російських військ ЗСУ зможуть взяти Лиман.

Довідково: В ISW зазначили, що на мапах не відображено оточення Лимана, тому що повідомлення про ситуацію на фронті надійшли надто пізно. На мапах ISW від 30 вересня буде вказана вся перевірена та актуалізована інформація.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.