Війна

Запорізькі та франківські тероборонівці створили лікувально-реабілітаційний центр на передовій (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Лікування та реабілітація воїнів на передовій. Як працює медичний стабілізаційний центр, створений Запорізькою та Івано-Франківською бригадами тероборони, показала 102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщина, пише Репортер.

центр, війна, на передовій, франківські

Це стабілізаційний медичний пункт військової частини й на його базі ми створили власний реабілітаційний центр, – говорить начальник медичної частини Андрій Капустян «Док». – Тут надаємо допомогу хворим з захворюваннями опорно-рухової системи та пораненим, які надходять до військової частини після лікування. Це все безпосередньо на лінії зіткнення, не треба кудись їхати. Результати позитивні. Повертаємо у стрій.

центр, війна, на передовій, франківські

Читайте також: Черги на Старозамковій. У Франківську поранені військові днями не можуть потрапити у військову поліклініку

За словами фізичного терапевта та реабілітолога Ігор Шамакова, коли бійці приїздять з позицій зі скаргами на суглоби, на поперек, то навіть у цих умовах їх піднімають і вони здорові виконують свої обов’язки.

Бригада добре спрацювалась за цей час, – говорить лікар-травматолог «Костолом». – Нам привозять важкопоранених і ми їх тут стабілізуємо, далі йде евакуація йде на наступний етап ЛСБ (лікарсько-сестринських бригад цивільних лікувальних закладів).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.