Війна

Нині на фронті воюють 18 захисниць з Верховинщини

Google+PinterestLinkedInTumblr

Аби підтримати своїх на Верховинщині започаткували проєкт «Верховинка-Верховинці». Землячки надсилають необхідні речі для захисниць. Про це йдеться на сайті ІФ ОВА, пише Репортер.

За словами голови районної військової адміністрації Василя Бровчука, нині 18 захисниць з Верховинщини на фронті пліч-о-пліч з чоловіками боронять кордони нашої держави.

на фронті 18 захисниць з Верховинщини

Тому на засіданні оперативного штабу оборони, який діє при Верховинській районній військовій адміністрації, було прийнято рішення об’єднати всіх активних та небайдужих жінок району, які хочуть долучитися до підтримки жінок військовослужбовиць, – зазначив Бровчук.

на фронті 18 захисниць з Верховинщини

Координує проєкт перша заступниця голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук. Створено реєстр жінок-військовослужбовиць, які служать у різних військових частинах, але є уродженками району. Відтак постійно напрацьовується перелік потреб для належного забезпечення наших захисниць необхідними речами.

Як “Станіславський борщ” нагодував 125 000 захисників на фронті (ФОТО)

на фронті 18 захисниць з Верховинщини

До допомоги долучаються як представники влади, голови територіальних громад, так і депутати, волонтери району та ініціативні жінки Верховинщини.

За час служби я вже двічі отримувала допомогу та гостинці від координаторів проєкту. Тепла форма, термобілизна, рукавиці, флісові кофти, солодощі та лист, від якого навертаються сльози – все нагадує дім. Диво, це ви, люди, які допомагаєте нам! Дякую за це! – так відгукнулася на отриману посилку з рідного краю одна з військовослужбовиць із Верховинщини Оксана Рубаняк.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.