Війна

Юна франківка збирає гроші на міні екскаватор для батька на фронт (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Щоб тато повернувся живим. 15-річна франківка збирає кошти, аби придбати міні екскаватор для батька, який захищає Україну. З початку війни він приєднався до місцевої ТрО, а з квітня поїхав воювати.

Зараз, каже дівчина, батькові та його побратимам на фронті доводиться рити окопи вручну і це неабияк важко. Тож така техніка полегшить роботу українським воїнам, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Спочатку думала продавати картини, які я малюю, але це було б значно повільніше, – говорить Анастасія Борисова. – Тож я подумала, що можна зробити пост у фейсбуці, як це роблять інші підлітки. Діти, які живуть в такому середовищі, вони стають більш патріотичними, розуміють, що потрібно щось робити, а не просто закривати очі.

Вартість міні екскаватора близько 170 тисяч гривень. Допомагає збирати кошти мама. Каже, як тільки дочка розповіла про ініціативу, одразу її підтримала. Адже такі вчинки морально підтримують воїнів та мотивують боротися за мирне майбутнє в Україні. Тож дітей у тилу, переконана, не варто відгороджувати від війни.

Читайте: З життя волонтера. Як Іван Крисанов у Маріуполі вижив та допомагає людям у Франківську

Вони повинні бути разом з нами, вони повинні це все бачити, – каже мама дівчинки Лілія Борисова. – Є ще менша дочка, то вони в дворі кажуть «скажи паляниця». Хто не скаже, той не зайде в двір. Вони повинні розуміти, що це справді війна і це стосується кожного. І тил такий самий важливий, як фронт.

Кошти на екскаватор дівчинка з мамою збирають вже тиждень. За це час небайдужі перерахували їм близько 25 тисяч гривень. Реквізити для допомоги Анастасія та Лілія Борисові розмістили на власних сторінках у соцмережах.

Усім, хто захоче допомогти реквізити:

ПриватБанк – 4149499393226871

Монобанк – 4441114430554012

Друзі везуть допомогу. Як ковалі Норвегії та Швеції обєдналися задля української перемоги (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні