Війна

Є жорсткі вимоги. Як на Прикарпатті тренують пілотів FPV-дронів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

FPV-дрони часто використовують у військових операціях, зокрема, у контексті російсько-української війни. Пілоти потребують серйозної підготовки, адже виконують завдання пов’язані зі спостереженням, збором інформації про ворога та нападом на визначені цілі.

Починаються навчання, зазвичай, з використанням симуляторів, що дозволяють пілотам отримати базові навички керування FPV-дронами та вивчити базові маневри.

Далі пілоти переходять до тренувань на вупах, або спеціально облаштованих майданчиках, де вони практикують реальне керування дронами в контрольованому середовищі. Вдосконалюють реакцію та маневровість.

Після успішного завершення тренувань на вупах, пілоти переходять до останнього етапу –  тренування на відкритій місцевості. Пілотів випробовують в умовах, що наближені до бойових.

Пілоти тренуються на семи дюймових та десяти дюймових FPV-дронах, які використовуються як дрони-камікадзе та дрони-бомбери. Ці дрони виявилися надзвичайно ефективними на передовій, де вони знищили не одну одиницю автомобільної техніки та живої сили противника. Тренування пілотів на цих дронах дозволяє їм отримати необхідні навички та вміння для ефективного використання їх у бойових умовах, – каже інструктор Антон.

Є жорсткі вимоги до пілотів FPV-дронів. Це — швидкість реакції, точність керування, моторика пальців та міцність вестибулярного апарату.

Крім навичок керування, учасники таких курсів отримують теоретичні знання про роботу FPV-дронів, їхнє обладнання та програмне забезпечення. Це охоплює навчання роботи з антенами, збірці та ремонті дронів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.