Війна

Як прикарпатцям не пропустити сповіщення про повітряну тривогу, якщо тривалий час не буде електрики

Google+PinterestLinkedInTumblr

Через те, що російські терористи систематично обстрілюють енергооб’єкти України, в Івано-Франківській області можливі перебої в роботі системи сповіщення населення, повідомила очільниця ОВА Світлана Онищук, пише Репортер.

прикарпатцям сповіщення про тривогу

Це пов’язано з тим, що електромеханічні сирени без відповідного електропостачання належно не працюють. Частина приміщень області, у яких розміщена апаратура системи оповіщення забезпечені генераторами. Тому вони працюють безперебійно. Для вирішення проблеми ми також залучаємо правоохоронців, рятувальників, які через гучномовці сповіщатимуть про повітряну тривогу. Для цього будуть залучені наряди, які перебувають на чергуванні, – повідомляє Онищук.

Якщо станеться так, що живлення не буде довше, окрім сирен на вулиці, про повітряну тривогу чи її відбій на Івано-Франківщині шукайте на таких інформаційних ресурсах: радіостанціях: «Українське радіо», «Західний полюс», «РАІ», «Вежа», «Максимум», «Люкс».

Тому Онищук рекомендує придбати радіоприймачі ФМ-діапазону з комплектом додаткового живлення (батарейки, акумулятори тощо).

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.