Відео Війна

Як навчаються студенти франківських вишів у “жовтій” зоні

Google+PinterestLinkedInTumblr
Вища освіта знову в он-лайні. В Україні почала діяти «жовта» карантинна зона. Тому прикарпатські виші переходять на дистанційне навчання. В онлайн-режим перейшов Прикарпатський університет.

Заклад не перетнув позначку у 80% імунізованого колективу. До 27 вересня в університеті мають повторно перевірити стан вакцинації працівників. І вже тоді вирішать в якому форматі продовжити навчання. Один із варіантів – поєдання онлайну та офлайну, йдеться у сюжеті Канал 402, пише Репортер.

«Батьки й студенти звичайно хочуть офлайнового навчання у зв’язку з тим що вони оплачують навчання і хочуть мати контактні заняття, – говорить проректор з науково-педагогічної роботи Галина Михайлишин. – Якщо брати в загальному по університету, то в середньому це буде трошки більше як 75%, майже 76%. Але в університеті є два заклади – коледж фаховий, який має більше ніж 81% вакцинованих працівників, і університет, який має 69% 2.55».

Дистанційці не надто раді й студенти, адже під час очних занять легше вивчати практичний матеріал.

Змінив форму освітнього процесу й Університет нафти й газу. Досягнути заповітної позначки у 80% вакцинованих планують до 8 жовтня. Тому у закладі активно продовжуть щепити працівників.

В Івано-Франківському медуніверситеті більше, аніж 80% вакцинованих. Але через посилення тут вирішили залишили змішану форму навчання. Всі лекції читають онлайн, практичні і лабораторні заняття відбуваються очно. На них студенти працюють у малих групах по 15 людей.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.