Війна

В України немає обмежень щодо ударів по ворогу в Криму – Резніков

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що в України немає заборони від партнерів на ураження військових об’єктів рф в окупованому нею Криму. Про це Резніков сказав в інтерв’ю Голосу Америки.

Резніков новини Івано-Франківська

Як пише УП, журналіст запитав міністра оборони, чи має Україна озброєння, яке може вразити об’єкти в окупованому Криму. Крім того, чи є домовленості зі США щодо легітимності таких ударів в Криму.

У нас є домовленості зі Сполученими Штатами, що ми не будемо використовувати зброю, надану нами Сполученими Штатами й партнерами по території Російської Федерації, – говорить Олексій Рєзніков. – Але якщо ми сьогодні говоримо про деокупацію тимчасово окупованих територій України, де знаходиться ворог, то, відповідно, у нас таких обмежень нема.

Читайте: Мобілізацію продовжили: чи можуть призвати студентів на військову службу

Стосовно зброї: будь-яка зброя має відповідну відстань ураження, – каже міністр. – Тому залежно від того, з якої точки, з якої локації наноситься чи планує наноситися ураження, означає, чи можна досягти тої чи іншої мети.

Також Резніков нагадав, що про крейсер “Москва”, то багато хто теж не вірив у можливість його підбити. Натомість флагман Чорноморського флоту рф уже потопили.

Тимчасовий прихисток. Як на Прикарпатті вирішують проблему з житлом для переселенців

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: