Відео Війна

В ОДА визнали, що постраждала на пожежі у Косові медсестра лікується за гроші небайдужих (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Чиновники Івано-Франківської лікарні повідомили про стан постраждалої у пожежі медсестри Косівської лікарні. Також розповіли, коли їй виділять допомогу на лікування.
28 грудня 2021 у Косівській лікарні сталася пожежа, де загинули три людини, а ще декілька травмувалися.

Уже 30 грудня під час брифінгу голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук повідомила, що  постраждалі під час пожежі у реанімації Косівської лікарні отримають допомогу, пише Репортер.

Фото ілюстративне

“Ми працюємо з обласною радою. Сьогодні (30 грудня) було засідання комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту. Департамент соцполітики працює у цьому напрямку. Ми готуємося до того, щоб допомогти.  родинам. Матеріально будуть виділенні відповідні кошти. Також про це буде додатково проінформовано”, – сказала Онищук.

До Києва доправили одну із постраждалих у пожежі в реанімації у Косові (ВІДЕО)

Однак, 9 січня, відома косівська волонтерка Юлія Таринська звернулася до прикарпатців з проханням допомогти постраждалій медсестрі  Світлані Ватаманюк. Також вона заявила, що жінку лікують за гроші родини та небайдужих.

Хто каже що держава все оплачує то це фейк, родичі не платили лише транспортування літаком до Києва, деякі ліки надають, проте великі суми щодня….. кажуть збирати чеки….., але це можливо повернуть….., а кошти треба вже і зараз”, – написала відома волонтерка.

Скриншот зі сторінки Юлії Таринської

11 січня помічниця голови ІФ ОДА Людмила Сірко під час брифінгу розповіла про стан Світлани Ватаманюк, яка зараз знаходиться на лікуванні у Києві. За її словами, жінка перенесла уже три операції. Вона заявила, що зараз в основному її лікують за гроші від НСЗУ. Але деякі ліки потрібно докуповувати.

“Медикаменти, проведення операції, та звичайно ліки надаються за рахунок коштів національної служби здоров’я України. Є також ряд медикаментів, які потрібно додатково закупляти, які не є передбачені. Звичайно, що коштів на лікування людина потребує“, – запевнила чиновниця.

Далі вона додала, що сім’ї Ватаманюків перерахували понад 70 тисяч гривень з тієї суми, яку зібрали небайдужі прикарпатці. Окрім того, допомогли й медичні профспілки.

За словами Сірко, невдовзі з резерву фонду обласного бюджету будуть виділені гроші на лікування.

“Вони будуть переведені на рахунки Рожнівської та Косівської громад. Чим можемо, тим допомагаємо сім’ям. Тож сім’ям загиблих теж будуть переведені гроші.  Вже розпочато позапланову перевірку Косівської  ЦРЛ управлінням держпраці області. За результатами якої буде складено акт, який буде даватиме право управлінню виконавчої дирекції фонду Франківської області повністю відшкодувати усі витрати, які понесли родини, яких і ще потрібно на лікування”, – сказала Сірко.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.