Війна

Українці отримали премію – за боротьбу з російською агресією

Google+PinterestLinkedInTumblr

Весь український народ отримав премію Dissident Human RightsAward. Вручили її Олені Зеленській в Меморіалі жертвам комунізму у Вашингтоні.

“Нагорода для кожного українця й кожної українки. Це ваша нагорода, дорогі співвітчизники!” – повідомила про премію Олена Зеленська, пише Репортер.

З 2015 року премія присуджується активістам і дисидентам – представникам поневолених народів за їхню хоробрість у відстоюванні прав людини та свободи. Цьогоріч уперше нею відзначили не конкретну особистість, а весь народ України за “мужню боротьбу за свободу й проти агресивної війни Росії”.
Нагороду Олені Зеленській вручили в Меморіалі жертвам комунізму у Вашингтоні.
Хоч Меморіал присвячений жертвам злочинів комунізму, варто пам’ятати, що комунізм – лише одне з обличь тоталітаризму. Система, яка атакує вас, може називатися як завгодно. Але ми легко впізнаємо тоталітаризм за його головними ознаками – агресією, насильством, повним знеціненням людського життя, – говорить Зеленська. – Це саме те, з чим в особі РФ має справу Україна. Росія вже давно не називається комуністичною, але там досі практикують сталінські методи управління та поневолення інших народів.
Олена Зеленська розповіла присутнім на церемонії, як українці проходять через російські фільтраційні табори, як катують тих, хто не погоджується співпрацювати з окупантами. Як українців примусово депортують до Росії.
Ціною героїчних зусиль ми боремося не лише за свою свободу. Ми боремося, щоб сталінський Великий терор більше не використовувався ніде й ніколи в цивілізованому світі. Саме про це й свідчить сьогоднішня нагорода, яку везу до України, – підсумовує Зеленська.
До теми:
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.