Війна

У ЗСУ роз’яснили, де українцям можуть вручати повістки

Google+PinterestLinkedInTumblr

Якщо військовозобов’язаному вручають повістку на вулиці, це не значить, що його автоматично призивають у ЗСУ.

Це зобов’язує лише прийти до військкомату, пояснює начальник Управління персоналу Штабу Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач, пише Репортер.

У ЗСУ роз'яснили, де українцям можуть вручати повістки

У 90% чи навіть більше, це зовсім не так, – каже Роман Горбач. – Ця повістка роздається, щоб громадянин з’явився до територіального центру комплектування. Там начальник цього центру може уточнити в нього військову відповідальність, стан здоров’я. І, можливо, потім, за потреби, призивати до служби в армії, якщо він відповідає вимогам.

Щодо того, де саме можуть вручати повістки, за словами начальника управління, це можуть бути будь-яке місце, не заборонене законодавством.

Начальники територіальних центрів комплектування вибирають місця, де за найменший час можна виконати завдання, – пояснює Горбач. – Вони зобов’язані керувати військовим обліком, уточнювати облікові дані у військовозобов’язаних. Ходити по будинках з домофоном, стукати у високі ворота приватних будинків – тут ефективність роботи буде мала. А у громадському місці, де є велике скупчення народу, і воно не заборонене законодавством, ефективність вручення повістки буде набагато більшою.

У франківському військкоматі пояснили, чому й кому саме вручали повістки на вулицях

За словами Романа Горбача, згідно із законодавством, повістку може підписати не лише начальник центру комплектування, а й керівник установи, керівник селищної ради та інші посадові особи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.