Відео Війна

У таборі в Татарові масово занедужали діти, – керівництво все заперечує (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В одному із таборів відпочинку в Івано-Франківській області масово занедужали діти. У багатьох – блювота, спазми шлунку та розлади травлення.

Керівництво табору приховує недужих, та на сполох вже забили батьки. Щоб забрати своїх дітей достроково – вони їдуть за тисячу кілометрів, пише Репортер.

Віталій приїхав за 1200 км із Харківщини, аби забрати доньку з табору в Татарові. Діана та ще 120 дітей з різних куточків України відпочивали в Карпатах. Та через кілька днів вони почали масово хворіти. У багатьох були температура, нудота і пронос. Недужим давали вугільні таблетки, годували сухим печивом та поїли ромашковим чаєм.

У Яремчанську лікарню шпиталізували лише двох вихованців табору з різницею у два дні. Тож харчове отруєння виключають. Крім того, медики кажуть, що в інших дітей симптомів немає.

“Я особисто розмовляла з вихователем, яка займається цими дітьми, – говорить інфекціоністка Галина Мацюк. – Дітей з подібними симптомами не було – з її слів”.

Втім, дітлахи кажуть, що власники приховують правду. За словами вихованців, десь половина табору захворіла.

Табір “Татарів DeLuxе” працює вже 9 років. Умови проживання дітям подобаються, дехто відпочиває тут не вперше. Але вихованці скаржаться, що на їхнє самопочуття тут не зважають і приховують недугу.

Втім, власники табору все заперечують. За словами власниці Альбіни Харченко, табір перевірили. Через скарги батьків у табір приїжджала поліція. Діти розповідають: у той час недужих, навіть тих, хто був в ізоляторі, терміново відправили в житлові номери.

Більше дивіться у сюжеті Фактів ICTV.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.