Війна

У росії готуються до мобілізації студентів очної форми навчання – ГУР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Росії готуються до чергової хвилі мобілізації, в рамках якої до армії агресора будуть призивати й студентів очної форми навчання. В ГУР МО розповідають, що для цього навіть створюють так звані “дільниці оповіщення”. 

ГУР МО мобілізація в росії новини Івано-Франківська

Ці місця будуть допомагати військовим комісаріатам з врученням повісток саме студентам. Керувати такими “дільницями” будуть представники керівництва російських ВНЗ.

Керівництвом Новосибірського державного педагогічного університету, Томського політехнічного університету, Томського державного педагогічного університету видано документи, які зобов’язують структурні підрозділи закладів виділити певну кількість студентів і співробітників для роботи на “дільницях оповіщення”, – зазначають в розвідці. – До цієї роботи планується залучати громадян, які офіційно не підлягають мобілізації.

Читайте: Сили оборони відбили атаки біля 11 населених пунктів – Генштаб

У ГУР МО зазначають, що у людей, яких долучають до роботи на цих “дільницях”, навіть не питають згоди, їх також попередньо про це не інформують. Так сталося у Томському політехнічному університеті.

Імовірно, мобілізацію буде проведено до 1 квітня – початку весняного призову на строкову службу, – додають у розвідці.

Нагадаємо, ще наприкінці січня британська розвідка попереджала, що РФ шукає способи тихцем мобілізувати велику кількість чоловіків. Це підтверджує й те, що “часткову мобілізацію”, оголошену ще в вересні, офіційно досі не завершили.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.