Війна

У полон потрапив російський підполковник. Він був у трусах та шкарпетках ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Військові 128 окремої гірсько-штурмової бригади Закарпатський легіон взяли у полон російського підполковника, який очолював групу інформаційно-психологічної протидії однієї із частин.

Про це повідомив офіцер 128 бригади Ярослав Галас, передає Репортер.

“Погляньте на цього «пончика». Начальник групи інформаційно-психологічної протидії військової частини 47084 російської армії Кошель Александр Олегович. 5 квітня 1982 року народження, особистий номер Ф-905994, військове звання – підполковник. Новий полонений 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, котрого взяли в ході сутички з підрозділом 58-ї армії РФ. Постійне місце дислокації в/ч 47084 – м. Владікавказ, республіка Північна Осетія – Аланія. На одному з фото – місце бою і знищена російська військова вантажівка”, – написав Галас.

За словами військового, одразу після взяття Кошеля в полон, росіяни кинули значні сили на його визволення. У тому числі підняли авіацію, яка завдала вогневого удару по наших штурмовиках. Однак ніхто внаслідок ворожого вогню не постраждав, полоненого доставили в безпечне тилове місце.

Галас додав, що під час особистого огляду бійці 128 бригади з подивом виявили, що підполковник Кошель носить спідню білизну й шкарпетки з позначками «Збройні Сили України».

“Відчайдушні спроби ворога визволити полоненого зрозумілі – Кошель був на прямому зв’язку з командуючим 58 армії РФ генерал-лейтенантом Михайлом Зуськом, котрому особисто робив щоденні доповіді. До речі, сам Зусько родом з України – із невеличкого с. Ветли Камінь-Каширського району Волинської області. Зараз полонений Кошель дає покази нашим контррозвідникам. Погляньте ще раз на його вираз обличчя – москалик таки второпав, що вскочив у халепу!”, – додав військовий.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.