Війна

У Львові відкриють перший в Україні центр рекрутингу до армії: чим він займатиметься

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Львові стартує пілотний проєкт рекрутингового центру до Сил безпеки та оборони України. Він розміститься у міському ЦНАПі.

Про це повідомляє міністерство оборони України. До співпраці була залучена також міська рада Львова. ЦНАП знаходиться за адресою вул. Костя Левицького, 67.

Мета проєкту – побудова ефективної та прозорої моделі залучення до українського війська.

Працівники центру будуть надавати кандидатам інформацію щодо вакансій, надавати консультації, проводити профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть їх на шляху до призначення на обрану посаду в армії.

У міськраді підкреслили, що центр не матиме відношення до структур ТЦК. Тим більше, наголосили чиновники, його співробітники не є військовослужбовцями. Тому в місцевій владі пообіцяли, що повісток не вручатимуть.

Кожен кандидат, як тільки вибере бажану посаду, матиме співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини. Далі, після погодження відповідної кандидатури на вакансію, потенційного співробітника скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, – уточнили у місцевій владі.

Далі, після проходження медичного огляду та процедур, які необхідні, людину направлять на базову військову та фахову підготовки. Це може тривати приблизно протягом місяця.

До теми: Демобілізація, електронний кабінет і базова військова служба – що пропонує новий проєкт закону

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.