Війна

У Калуші не продовжили карантин з 17 лютого

Google+PinterestLinkedInTumblr
У п’ятницю, 14 лютого, у Калуші відбулося засідання міської комісії з техніко-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Раніше члени комісії вирішили призупинити навчання у всіх школах міста, зокрема, в спортивних школах та музичній школі, з 4 до 16 лютого включно, пише Репортер із посиланням на Вікна.

Фото ілюстративне

Директорам вищих навчальних закладів доручили призупинити навчання згідно з досягненням епідеміологічного порогу.

“Сьогодні члени міської комісії з технік-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішили не продовжувати карантину. На порядку денному засідання винесли одне питання — про епідеміологічну ситуацію щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання дітей у навчальних закладах Калуської ОТГ станом на 14 лютого”, – йдеться у повідомленні.

Керівники медичних установ, навчальних закладів спільно з членами комісії прийняли рішення про те, що серйозних підстав продовжувати карантин немає. Адже за всіма показниками тенденція до захворюваності зменшилася. Проте ситуацію триматимуть під контролем і постійно будуть моніторити відвідуваність учнів.

Прийнято рішення – 17 лютого відновити навчання в усіх школах та позашкільних навчальних закладах — ДЮСШ та музичній школі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.