Війна

У Франківську судові виконавці виселяють церкву МП

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Виконавча служба робить спробу виселити представників Православної церкви (Московського патріархату) з будівлі колишнього дитсадка на вулиці Чорновола у Франківську.

“Вони не виконали рішення суду”, – прокоментували судовиконавці.

Почали з приміщення магазину. На місці разом із представниками виконавчої служби присутні та поліція діалогу та Муніципальна інспекція, повідомляє з місця події журналіст КУРСу, передає Репортер

церкву МП новини Івано-Франківська

Зранку в церкві було богослужіння. В даний час частина парафіян знаходиться у приміщенні храму.

На місце прибула також служба МАРС. Приміщення магазину виявилося порожнім – там залишилися тільки стелажі. Відтак судовиконавці взялися вивозити меблі з церковного магазину.

Нагадаємо, що міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що він звернувся до представників УПЦ МП з проханням виконати рішення суду та покинути приміщення на вулиці Чорновола.

Суд щодо комунального приміщення на Чорновола 6-6Б тягнувся роками. Але у жовтні 2021 Верховний суд України поставив остаточну крапку у цій справі. Він зобов’язав Івано-Франківську єпархію Української Православної Церкви московського патріархату звільнити приміщення на Чорновола.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.