Війна

Твердопаливні котли. Види

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відсутність підключення до магістрального газу в будинку не говорить про те, що вам потрібно мерзнути, адже можна використовувати інші опалювальні системи, наприклад, твердопаливний котел, але при цьому він повинен мати доступну вартість. Ціни на котли кронас є саме такими, так ка виробляються вони в Україні. Ми звикли, що вироби, створені в нашій країні не відрізняються якістю, але це всього лише безглуздий стереотип, який компанія активно руйнує.

Від інших видів котлів тревдопаливний варіант відрізняється тим, що дає тепло за рахунок спалювання різних біологічних твердих мас: вугілля, дрова, торф, штиб, кокс, брикети й т.д.

Такі котли виготовляються різних видів, тому існує кілька класифікацій, за якими їх поділяють.

Класифікація за технологією подачі ресурсів

З огляду на цей критерій, всі твердопаливні котли діляться на:

  • Пелетні.
    Такими називаються варіанти, де подача палива відбувається в автоматичному режимі з бункера. Обсяг бункера впливає на період використання однієї закладки, який варіюється від одного тижня до місяця. Такі системи дозволяють налаштовувати роботу котла, залежно від часу доби та навіть дня тижня. Робота автоматичних варіантом здійснюється тільки з подачі пелетів (деревних гранул).
  • З ручним завантаженням.
    Так як тут ви самостійно завантажуєте котел, то в якості палива використовуються інші матеріали, зазначені в статті раніше. У цьому варіанті тривалість горіння залежить від обсягу паливної камери, в яку і надходить паливо. Звичайно, в котлі з ручним завантаженням неможливо налаштувати автоматичний режим роботи, та як він постійно вимагає уваги та сили людини.

Види котлів з ручним завантаженням

У свою чергу другий вид котлів також ділиться на підвиди й можуть бути:

  • Класичними.
    Вони виконуються в легкій конструкції, тому вартість такого типу найнижча. Варто відзначити, що одна закладка згорить буквально за кілька годин.
  • Піролізні.
    Назва говорить про те, що працює він за технологією піролізного згоряння (під час горіння виділяються піролізні гази, які також мають здатність горіти, за рахунок чого збільшується тривалість горіння й відповідно випромінювання тепла). Для них підходить тільки сухе паливо, а ось вартість обладнання значно вища першого варіанту.
  • Тривалого горіння.
    Тривале горіння утворюється за рахунок того, що дрова горять не знизу, а зверху. Це дає можливість одній закладці дров залишатися в активному палаючому стані до доби, а вугіллю – навіть до тижня.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.