Війна

Тканинні ролети – «гарячий» тренд сучасних інтер’єрів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Рол-штори, ролайти або тканинні ролети є сучасною альтернативою традиційним фіранкам та звичайним шторам. Іноді їх називають рулонними жалюзі, але це принципово помилково. В основі рол-штор наявне єдине полотно, а конструктивним елементом жалюзі слугують окремі смужки-ламелі. В інтернет-магазинах можна швидко та вигідно купити тканинні ролети на будь-який смак.

Рол-штори використовуються для закриття балконного та віконного отворів і створення ефекту затемнення. При намотуванні полотна на вал до приміщення повертається світло. Ціна на тканинні ролети залежить від якості матеріалів, розміру ролайтів, складності нанесеного візерунку та типу управління (автоматичне чи ручне).

Різновиди та особливості ролетів

Сучасні виробники пропонують ролайти відкритого та закритого виду. Згорнуте полотно потрапляє до спеціального коробу або залишається видимим. В залежності від розміру розміром рулонні штори бувають стандартні та міні-моделі. Стандартні ролайти монтуються на стелю, віконні рами або на стіну. Міні-ролети рекомендуються для монтажу на стулку вікна без необхідності просвердлювання отворів. В інтернет-крамницях можна придбати рол-штори відповідного розміру для вікна нестандартної величини та ваших балконних дверей. Окремим різновидом вважаються тканинні ролети «день-ніч», конструкція яких складається з непрозорих та прозорих ламелів. Моделі приємно вразять різноманітністю: монохромні та строкаті, з креативними орнаментами.

Тканинні ролети: головні переваги

Рол-штори захищають кімнату від надмірного освітлення, якщо існує потреба виспатися вдень або біля вашого вікна встановлено потужне джерело світла – ліхтар, вивіска тощо. Догляд за рулонними шторами не відрізняється складністю, адже їх не перуть та не прасують. Матеріал просочується захисними розчинами, набуваючи резистентності до бруду та пилу. При цьому «штори 21 століття» є гарантовано екологічними та безпечними для здоров’я. Якісна тканина не втрачає кольору при контакті з сонячними променями, має антистатичні характеристики, є гіпоалергенною та безпечною для здоров’я. Ролайти монтуються на пластикове або дерев’яне вікно, вони компактні та не закривають підвіконня.

Тонкощі вибору

Для приміщень, в яких бажане повне затемнення (дитяча, домашній кінотеатр, спальня), рекомендується замовити щільні ролл-штори блекаут. Важливим критерієм вибору є цілісність рами. Якщо питання не є принциповим, то орієнтуйтеся на власні уподобання. Якщо необхідний монтаж ролетів без додаткового свердління рами, радимо звернути увагу на міні-ролайти.

Для морського та середземноморського інтер’єру пасують білі ролл-штори у поєднанні зі звичайними шторами синього або блакитного кольору. Хайтек передбачає жалюзі, проте монохромні ролети теж доречні (білі, чорні, червоні). Мінімалізм і постмодерн допускають використання ролайтів. Для класичного інтер’єру або затишної кімнатки в стилі «кантрі» ідеальним рішенням будуть ролети нейтрального відтінку. Яскраві кольори додадуть оригінальності приміщенню в стилі «поп-арт».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.