Війна

Сили ППО збили 13 з 13 “шахедів”, які атакували Україну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Росіяни у ніч на 18 квітня запустили по Україні 13 ударних БпЛА типу “Shahed-131/136”. Сили ППО України усі їх збили. Про це повідомили командувач Повітряних сил Микола Олещук і речник Повітряних сил Ілля Євлаш, пише УП.

Сили ППО збили 13 з 13 "шахедів", які атакували Україну
Залишки збитого “шахеда”. Фото ілюстративне

За словами Миколи Олещука, окупанти запускали безпілотники з районів Приморсько-Ахтарськ на території росії та мису Чауда з окупованого Криму.

Усі 13 “шахедів” були збиті зенітними ракетними підрозділами Повітряних сил та мобільними вогневими групами Сил оборони у Херсонській, Дніпропетровській, Вінницькій, Полтавській, Хмельницькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Речник Повітряних сил Ілля Євлаш уточнив, що “шахеди” атакували стандартними маршрутами і “намагалися максимально ускладнити, заплутати свій слід”.

За його словами, “шахеди” прямують маршрутами, використовуючи складні ділянки місцевості, гирла русла річок, інколи навіть затримуються на деяких місцях. Зокрема, вночі на межі Дніпропетровщини та Полтавщини один з ворожих безпілотників зависнув над водоймою на декілька годин, хоч врешті був знищений.

Однак попри таку тактику нашим сили оборони вдалося ліквідувати всі 13 летальних безпілотних літальних апаратів”, – зазначив Євлаш.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.