Війна

Росіяни платять гроші за поширення в соцмережі фейків про «підозрілі автомобілі»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Службі безпеки України розповіли, що окупанти платять гроші за поширення в соцмережі фейків про «підозрілі автомобілі».

Також там повідомили, як розпізнати фейкову інформацію, передає Репортер.

Якщо читаєте у соцмережі слова «УВАГА! Бачили підозрілу машину. Поширюйте!!!», то перед вами російський фейк або робота несвідомого панікера. У жодному разі не поширюйте.

Той, хто бачить підозрілу машину, телефонує 102 або в СБУ. Наряд затримує підозрілу машину. Той, хто пише в соцмережу, поширює паніку. Поліція та СБУ з соцмереж інформацію не беруть.

Натомість панічний пост шириться, викликаючи ще більше паніки серед безпомічних жінок і дітей, які лише й можуть, що робити репости.З тисячами репостів панічний допис перетинає кордони областей, ширячи занепокоєння і нервозність без жодної користі.

Поширювачі грають на руку ворогу. Допис “підозрілі машини на номерах” читають люди по всій Україні. Вони не мають поняття про інформаційну гігієну, та телефонують у поліцію, повідомляючи те, чого не бачили на власні очі. Вони займають екстрений телефон дурницями і завалюють правоохоронців непотрібною роботою. Цього і домагається ворог.

Повідомляйте лише те, що бачите на власні очі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.