Війна

Різновиди та призначення гастроємностей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Гастроємності є різновидом професійного посуду для зберігання, транспортування та демонстрації харчових продуктів. Сфера їхнього застосування дуже широка. Вони використовуються в ресторанах, кафе, їдальнях, продуктових магазинах та супермаркетах.

Якими можуть бути гастроємності

Гастронімічні ємності можуть відрізнятися за такими критеріями:

  • розміри;
  • матеріал виробництва;
  • призначення.

Габарити всіх ємностей стандартизовані. Основним розміром прийнято вважати GN1/1 із зовнішньою довжиною 530 мм та шириною 325 мм. Інші існуючі розміри кратні даному параметру: 2/1, 2/3, 1/2, 2/4, 1/3, 1/6, 1/92/1, 2/3, 1/2, 2/4, 1 /3, 1/6 та 1/9. Глибина посуду може становити 20, 40, 65, 100, 150 або 200 мм. Гастроємності всіх розмірів представлені на сайті компанії «ТоргОборуд». Ознайомтеся з асортиментом та підберіть найкращі варіанти під свої потреби.

Як і інше обладнання для магазину, професійний посуд виготовляють із першокласних та довговічних матеріалів. Зараз можна купити гастроємності з:

  • нержавіючої сталі;
  • полікарбонату;
  • меламіну.

Кожен матеріал по-своєму унікальний і практичний, але в процесі експлуатації поводиться по-різному.

Полікарбонатні лотки ідеальні для зберігання та транспортування салатів, овочів, фруктів та холодних закусок. Такі ємності можна ставити в холодильні вітрини, але не рекомендується використовувати для розігріву продукції.

Гастроємності з нержавіючої сталі найміцніші та зносостійкі. Їх використовують на лініях роздачі, у них гріють готові страви. Додатково вони можуть мати решітчасте дно, через яке із страв виходить зайва рідина. Нержавіюча сталь витримує як високу, так і низьку температуру, не схильна до деформації та не боїться механічних впливів.

Ємності з меламіну цінуються за свій зовнішній вигляд. Меламін дуже схожий на фарфор, тому посуд з нього чудово виглядає на виїзних банкетах та фуршетах по типу «шведський стіл».

Сфера застосування гастрономічних ємностей

Гастрономічні ємності можна використовувати в таких цілях:

  • для тимчасового зберігання харчових продуктів та готових страв;
  • для ліній роздачі (їжа постійно підігрівається);
  • для викладання у вітринах супермаркетів (як сирі продукти, так і готові страви);
  • для демонстрації страв.

Спеціалізований посуд можна побачити у м’ясних, рибних та гастрономічних відділах. Його ж використовують у гарячому та холодному цеху. У полікарбонатних лотках зберігають зелень, овочі та фрукти, адже через прозорий матеріал видно вміст контейнера.

Як вибрати гастроємності для свого закладу

Насамперед слід визначитися з асортиментом товарів, що реалізуються. Якщо Ви плануєте відкрити їдальню, в якій будуть готувати та подавати гарніри, закуски, салати та інші страви, без посуду з нержавійки точно не обійтись.

Для ресторану доцільно придбати ємності різних типів. Так, у посуді зі сталі Ваші кухари зможуть підігрівати та готувати страви, а в лотках із полікарбонату зберігати холодні закуски та заготовки у холодильнику. Ємності з меламіну стануть у пригоді для організації відкритих фуршетів.

Абсолютно всі ємності можна ставити у холодильні камери. Вони легко миються та не вбирають сторонніх запахів, наприклад, риби чи пряних трав. Покриття професійного посуду повністю безпечне і не виділяє жодних хімічних речовин при нагріванні.

Де придбати гастрономічні ємності в Україні

Інтернет-магазин «ТоргОборуд» може запропонувати широкий асортимент товарів для ресторанів, кафе, закусочних, фаст-фудів та інших місць громадського харчування. Працюємо безпосередньо з національними та зарубіжними виробниками, тому наші ціни Вас неодмінно порадують. Гарантуємо високу якість продукції і завжди орієнтуємось на потреби замовників.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.