Війна

Прикарпаття втратило на війні з росією шість захисників

Google+PinterestLinkedInTumblr

У суботу, 23 липня, стало відомо про загибель шести захисників з Прикарпаття.

У бою з окупантами загинули бійці з Надвірнянщини Василь Космірак, Андрій Павлюк,  Андрій  Воронюк, Василь Скорецький і Андрій Волошенюк. Тлумаччина втратила Володимира Кліда, пише Репортер.

Василь Космірак

У бою з окупантами у Запорізькій області загинув уродженець села Пнів Пасічнянської громади, що на Івано-Франківщині, Василь Космірак. Про це на Facebook-сторінці повідомив голова громади Андрій Гунда.

Чоловік з перших днів повномасштабної війни пішов воювати. Василь Космірак народився у селі Пнів, а проживав у місті Буча на Київщині. Боєць загинув біля Запоріжжя від вибуху російської ракети. Йому було 38 років.

Висловлюємо співчуття сім’ям, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого земляка. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!, — написав Андрій Гунда.

Андрій Павлюк, Василь Скорецький, Андрій Воронюк

У бою з окупантами загинули троє бійців з Надвірнянської громади Андрій Павлюк, Василь Скорецький та Андрій Воронюк. Про це на Facebook-сторінці повідомив голова громади Зіновій Андрійович.

 Андрій Павлюк був жителем села Лісна Тарновиця. Йому був 41 рік.

Також загнув 23-річний Василь Скорецький із Надвірної. Василю Скорецькому було лише 23 роки. У Василя не було ще власної сім’ї, у нього залишилися батьки та 9 молодших братів і сестер. Голова громади просить  підтримати родину фінансово.

Реквізити мами – Скорецька Альона Миколаївна: 4149499155570961

Андрій Воронюк був родом з Запорізької області, сором’язливий, але ніколи не ображався, коли кепкували з його суржику, розповідає про захисника Вікторія Торес.

Ви були одними з перших, хто долучився до Добровольчого формування Надвірнянської міської територіальної громади. Та загинули, відстоюючи цінності, в які вірили, які боронили, які хотіли передати наступним поколінням. Ви прагнули зробити цей світ кращим та віддали за це своє життя, захищаючи наш спокій та Україну до кінця… – говорить Зіновій Андрійович.

Андрій Волошенюк

На війні з російськими окупантами поліг уродженець Надвірної Андрій Волошенюк. Сумну звістку повідомив депутат Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець.

“Загинув ще один надвірнянець Андрій Волошенюк, який одружився й проживав в селищі Делятин. Він багато років працював на нафтопереробному заводі в цеху РМЦ. Я з ним разом працював. Він був дуже життєрадісний, позитивний й порядний чоловік. Біль й сум огортають серце. Вічна пам’ять герою!” – написав Писклинець.

Володимир Клід

Цього дня стало також відомо, що під час виконання бойового завдання загинув мешканець села Олешева Володимир Клід. Про це повідомляє Тлумацька міська рада.

Він назавжди залишиться у нашій пам’яті мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором. Висловлюємо щирі співчуття та слова підтримки у цей складний час родині та рідним. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи… Ми бережемо спогади про кожного з Героїв, – йдеться в  дописі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.