Війна

Прикарпатська бригада тероборони отримала нарукавний знак

Google+PinterestLinkedInTumblr
Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний затвердив нарукавні емблеми для окремих бригад територіальної оборони Сухопутних військ ЗС України.

Всі емблеми розроблені в єдиному стилі, як й інші нарукавні знаки підрозділів ЗС України, у кольорах, притаманних механізованим військам. Однак є й особливість, що буде відрізняти підрозділи територіальної оборони від інших частин, а саме: звужена зубчата глава, що символізує захисний мур, пише Репортер з посиланням ArmyInform.

Також з метою формування мілітарних традицій українського війська у символіці підрозділів територіальної оборони основний акцент поставлено не на адміністративні одиниці, штучно утворені за часів радянської окупації (часів), а на історичні регіони України.

Отже, на більшості емблем зображені елементи історичної або сучасної символіки регіонів, у яких розташовані частини. Проте під час створення використовувалась не тільки регіональна геральдика, але й історична символіка часів доби козацтва.

Дотепер підрозділи тероборони використовували нарукавні знаки, які не були затверджені встановленим шляхом. На емблемах були зображені герби областей і міст, у яких вони дислокуються. Також на них був розміщений неофіційний девіз територіальної оборони «ЗАХИСТИМО СВІЙ ДІМ. ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ!» та номер підрозділу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.