Війна

Прийшов до брата. Як служить військовий Вінні в 102 Івано-Франківській бригаді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Солдат-стрілець 79 батальйону з позивним Вінні в нашій бригаді з літа 2023 року.

У ЗСУ пішов, бо тут уже служив його молодший брат, розповідають у пресслужбі 102 окремої бригади Сил ТрО ЗСУ Івано-Франківщина.

Як служить військовий Вінні в 102 Івано-Франківській бригаді

Я прийшов сюди порівняно недавно, влітку 2023 року, хоча дуже хотів з самого початку, адже тут служить мій рідний брат. Ще до війни в мене був контракт з ДСНС – більше року шукав шляхи розірвати його і піти в ЗСУ, нарешті це вдалось зробити, і я тут, в батальйоні, на передовій, – розповідає Вінні.

У Вінні є досвід служби та участі в АТО: «Я служив у 2014-2015 роках. Коли наш підрозділ був під Волновахою, наш блок-пост був розстріляний і ми рушили під Шевченкове, щоб перекрити дорогу російським військам».

Читайте: Нацгвардієць «Добрий день». Володимир Гождяк з Прикарпаття – про ліс, війну та АГС

Мені було легко адаптуватись до умов, адже я служив довгий час, брав участь в АТО, я не прийшов з цивільного життя. – каже Вінні. – Мій брат мене вчить, наглядає, так би мовити, за мною, адже у нього більше досвіду – він від самого початку війни тут.

Такий позивний у чоловіка через один випадок під час тренування у ДСНС, ми мали тренування. Тоді він через необережність застряг в теплодимокамері. Так його й почали називати Вінні, за аналогією з Вінні Пухом.

Я рівно ставлюсь до тих людей, які не хочуть іти в армію. Це їх особистий вибір, насильно нікого не треба тягнути, бо вони не будуть воювати. Краще подумати про підвищення професійного рівня та забезпечення тих, хто хоче. Це професійна армія, – каже військовий.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.