Війна

Понад 470 нагород від Залужного: 102 бригада ТрО відзначає шосту річницю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 30 січня, 102 окрема бригада Територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського відзначає шосту річницю створення, повідомив керівник бригади полковник Сергій Шуляк.

102, війна, новини Івано-Франківська

Він нагадав, що бригада несе свою службу на славетній Запорізькій землі, де витає сильний дух козацтва, відчувається незламна воля Гуляйпільського краю.

Всі ми дуже різні, зі своїми вподобаннями, світоглядом, життєвим досвідом, але нас об’єднує головна мета – перемога України в цій війні та бажання цілеспрямовано працювати заради неї, – зазначив Шуляк.

Читайте: Андрій Гаман: «Не знаю, чи зможу піти з армії після перемоги»

Мужність та відвага особового складу бригади високо оцінені. Військовослужбовці бригади відзначені державними нагородами та відомчими відзнаками.

Один військовослужбовець бригади удостоєний звання Герой України. Воїни були відзначені та отримали понад 65 державних нагород, від Міністерства оборони близько 300 медалей та відзнак, понад 470 нагород від головнокомандувача ЗСУ. Своїх земляків постійно відзначають органи місцевого самоврядування. Керівництво бригади нагородило понад 300 своїх воїнів відзнакою «Почесний нагрудний знак командира 102 окремої бригади «За бойову звитягу».

Читайте: Брати Станіслава. Близнюки Сергій та Володимир Гупали всюди разом – і на війні (ФОТО, ВІДЕО)

Дякуємо тим, хто підтримує у цей складний період випробувань наших нескорених героїв, кожному волонтеру, які попри всі негаразди приїжджають до нас та привозять усе, що необхідно для скорішої перемоги, за їхні теплі обійми та добрі слова підтримки. Кожному, хто донатить для нас. Юному поколінню, яке росте у складний час, проте своїми підбадьорливими малюнками, які немов «обереги» висять на стінах у бліндажах наших захисників, зігрівають їхні мужні серця теплом, – звернувся до українців у тилу командувач бригади.

Читайте також: Бойова родина Потяк з Бистреця. Батько з донькою воюють за загиблого сина

Низький уклін кожній сім’ї, чиї сини та дочки, чоловіки та дружини назавжди вписали свої безсмертні імена до Пантеону героїв, які навіки залишаться у нашій пам’яті та молитвах, зазначив бойовий командир.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.