Війна

Поліція буде проводити “рейди” для контролю носіння масок, – МОЗ

Google+PinterestLinkedInTumblr
Поліцейські будуть контролювати дотримання маскового режиму та інших протиепідемічних заходів, заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Про це розповів Ігор Кузін в інтерв’ю медичній експертці ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій, пише УП.

“Я впевнений, що вони будуть це робити. Зараз такі норми прописані у кожній зоні (епідемічної небезпеки – ред.). Ми вже декілька разів спілкувалися з Національною поліцією.  Ми будемо починати з показових рейдів. Ми дійсно розуміємо, що в аеропорту “Бориспіль” зараз не контролюється геть нічого… Тому ми будемо запроваджувати механізм таких рейдів на критичні об’єкти (інфраструктури), і робити це також на рівні областей для того, щоб працювати разом із Національною поліцією і допомагати їм фіксувати такі випадки (коли масковий режим порушується – ред.)”, – каже Кузів.

Кузін наголосив, що з Національною поліцією зараз “опрацьовуються більш жорсткі заходи по відношенню до контролю використання засобів індивідуального захисту”.

Варто нагадати, що носіння масок є обов’язковим у транспорті й громадських місцях: магазинах, кіонтеатрах тощо, але люди часто знімають їх або приспускають, порушуючи рекомендації.

Навіть після переходу України в зелену зону епідемічної небезпеки вимогу вдягати маски у місцях скупчення людей не скасовували, а зараз влада готується до посилення карантину у зв’язку з черговим погіршенням епідемічної ситуації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.