Війна

Освітян та чиновників планують відстороняти від роботи за відмову від вакцинації, – МОЗ

Google+PinterestLinkedInTumblr
Як повідомляв Репортер, Міністерство охорони здоров’я підготувало проєкт наказу про затвердження переліку професій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.

До списку включили чиновників та освітян. У разі відмови від вакцинації або ухилення їх хочуть відстороняти від роботи. Повідомляє Репортер з посиланням проект наказу оприлюднено на сайті Федерації професійних спілок України.

Як зазначається в пояснювальній записці до проєкту наказу, мета документу — попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики, зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19.

“Відповідно до статті 12 Закону України про Захист населення від інфекційних хвороб” працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов’язковим профілактичним щепленням. У разі відмови або ухилення від обов’язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт“, –  пояснюють у документі.

З повним проектом можна познайомитися за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.