Війна

Оригінальний акумулятор або копія – що краще вибрати для телефону?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У житті кожного смартфона або мобільного телефону є момент, коли його батарею необхідно замінити. На прикладі бренду Самсунг, ми бачимо, що асортимент нових накопичувачів досить багатий https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/samsung. На цьому етапі практично всі задаються питанням, вибрати дешеву копію або оригінальний акумулятор. Сьогодні спробуємо розібратися, яке рішення краще.

Ціна

Це, звичайно, основний аргумент, яким керується більшість людей. Неоригінальні батареї в більшості випадків в кілька разів дешевше оригінальних акумуляторів, що випускаються виробником смартфона. Природно, така ціна дуже приваблива, але чи варто її використовувати

Безпека

Якщо ви хоча б трохи цікавитеся світом сучасних технологій, то, напевно, вже не раз чули про страшні історії, коли смартфони вибухають і наносять травми своїм власникам. Практично у всіх мобільних пристроях встановлені літій-іонні (Li-ion) акумулятори. Їх дроблення або нецільове використання може призвести до нагрівання. У крайніх випадках такий осередок може спалахнути або навіть вибухнути.

Купуючи неоригінальну батарею, ми ризикуємо отримати такі нещасні випадки. Звичайно, не йдеться, що аналоговий акумулятор буде пошкоджений, але ми повинні пам’ятати, що дешеві аналоги часто виготовляються без будь-яких стандартів безпеки, що може призвести до дійсно неприємних подій. Неправильно виготовлені літій-іонні акумулятори, які через свою економність не мають електронної системи, що захищає елементи від перезарядки, можуть просто бути пошкоджені під час експлуатації.

Інші проблеми

На жаль, безпека (або її відсутність) – не єдина проблема, що виникає при покупці неоригінальних батарей. Наступний малоприємний факт – це потужність, яка частіше за все не відповідає заявленим значенням, зазначеним на упаковці. Що це означає? Купивши, наприклад, батарею ємністю 2000 мАг, ми фактично можемо отримати елемент ємністю 1000 мАг. Можна сказати, що в цьому випадку стара приказка ідеальна: ви отримуєте те, за що платите.

Чи всі аналоги такі погані?

Звичайно це не так. На ринку є багато компаній, які виробляють аксесуари для смартфонів і мобільних телефонів за оригінальною технологією. При покупці такого товару нам також не потрібно турбуватися, що буде щось не так. Однак такі акумулятори недешеві, і їх ціна часто наближається до оригінального продукту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.