Війна

Новий наступ рф з білорусі може бути на західному напрямку – Генштаб

Google+PinterestLinkedInTumblr

Загроза відновлення збройними силами рф наступу на північному фронті зростає.

Цього разу напрямок наступу може бути змінений на захід білорусько-українського кордону, пише Репортер з посиланням на повідомлення Генштабу ЗСУ.

Куди може бути наступ рф з білорусі

Такий напрямок росіяни можуть обрати для перерізання основних логістичних артерій постачання озброєння та військової техніки Україні від країн-партнерів. Це зазначив під час брифінгу в Military Media Center заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України бригадний генерал Олексій Громов.

Він також повідомив, що на території білорусі тривають заходи з розгортання авіаційних та інших підрозділів збройних сил російської федерації на відповідних аеродромах та інших об’єктах військової інфраструктури, зокрема тих, що передані під повний контроль російської армії.

Через це на території білорусі проводяться заходи з підготовки до прихованої мобілізації. Водночас ця країна продовжує надавати свою територію для запуску балістичних ракет та дронів. Також білорусь розмістила на своїх аеродромах російські літаки МіГ-31, що можуть бути озброєнні крилатими ракетами типу «Калібр».

Генеральний штаб Збройних Сил України постійно відстежує ситуацію на північному кордоні.

Наразі Силами оборони України проводяться заходи щодо забезпечення надійного прикриття державного кордону України та міста Київ з північного напрямку. У разі прийняття противником рішення щодо відкриття так званого другого фронту, а саме ведення наступальних дій з республіки білорусь, ми будемо готові до адекватної відповіді, — наголосив бригадний генерал Олексій Громов.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.