Війна

Новобудови в передмісті Києва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сьогоднішній день в Київській області активно розвивається будівництво нових будинків, комплексів, котеджів, таунхаусів. Оскільки в навколишніх містах є багато ділянок, які можна використовувати під забудову, компанії вирішили розвивати свою діяльність неподалік від столиці. Це дає можливості людям придбати більш доступне житло. Купівля квартири від забудовника дозволяє заощадити на вкладеннях в квадратні метри. Також, можна інвестувати в майбутнє спорудження, тим самим отримати розстрочку на більший період часу і заплатити низьку ціну за квадратні метри. Доступні квартири в Бучі від забудовника на вигідних умовах по кращим цінам.

Такими привабливими пропозиціями користуються багато людей, що дає можливість забудовникам розвивати свою діяльність, будувати нові будинки і цілі комплекси. Для міст розвиток забудов несе деякі переваги:

  • облагороджування території;

  • розвиток інфраструктури;

  • поява нових торгових точок, аптек, приватних клінік, ветлікарень, розважальних центрів, кафе, ресторанів, салонів краси і т.д.

  • розвиток пасажирських перевезень.

Для прикладу можна взяти найближчі міста, розташовані біля Києва – Ірпінь, Буча. Ще років 10 тому ці міста були більше схожі на села. Зараз же ці міста активно розвиваються і відбудовуються. Наприклад, Ірпінь зараз і 10 років тому – це зовсім різні населені пункти. Значно краще стали виглядати вулиці, відремонтовані дороги та зроблені тротуари, що було глобальною проблемою для Ірпеня. Раніше дорожня смуга зливалася з тротуаром, що було незручно для пішоходів і водіїв. Зараз все зовсім інакше.

За рахунок активних забудов почали відкриватися приватні сади і школи, адже державні установи переповнені учнями. Оновилася поліклініка, в якій давно не робили ремонт. Важливим досягненням є споруда дитячій поліклініці на вул. Садовій. Якщо раніше дітей брали в м’яко сказано незручних умовах, де не було опалення і про ремонт не згадували з давніх часів. Зараз всі можуть звертатися в сучасну поліклініку для отримання медичної допомоги. До того ж, вона має дуже цікавий інтер’єр – на стінах викладені красиві мозаїки, присутні різні малюнки і декоративні елементи. Великий акваріум на ресепшені – головна прикраса установи. в очікуванні своєї черги дитина може поспостерігати за рибками, помалювати за спеціальним столиком або просто відпочити на м’якому дивані.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.