Війна

Ніс пораненого побратима на собі: історія далекобійника, який став стрільцем в ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Боєць з позивним «Ярик» «перекваліфікувався» з далекобійників у стрільці, аби убезпечити свою сім’ю, дітей та майбутніх онуків. Заради них чоловік повернувся із заробітків та вступив до лав Збройних сил України.

Історією військовослужбовця поділились у 68 окремій єгерській бригаді Олекси Довбуша, пише Репортер.

Чоловік родом з Івано-Франківська. До повномасштабного вторгнення працював далекобійником у Польщі. Коли росіяни напали на Україну – повернувся, щоб служити у Збройних силах України.

Читайте також: Згуртовані. У Франківську Фоззі з айтішниками збирають тактичні аптечки на фронт (ФОТО)

Увесь час переглядав по телефону новини з України, а вночі не зміг заснути. Вирішив повертатись і захищати рідну землю. Роботодавець не хотів відпускати, але мене вже було не зупинити”, – розповідає “Ярик”.

Спершу військкомат розподілив чоловіка в роту матеріально-технічного забезпечення, але згодом він перевівся до стрілецької роти.

Найяскравішим епізодом за час своєї служби називає операцію зі звільнення населеного пункту. Тоді він допоміг врятувати пораненого побратима – ніс його на собі майже 4 км, бо авто медичної евакуації не могло під’їхати ближче.

“Я тут заради своїх дітей та майбутніх онуків. Щоб їм ніколи не довелося брати в руки зброю. Саме нашим дітям ми присвятимо прийдешню Перемогу!”, – пояснює боєць.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.